Targi w Lublinie

Szanowni Wydawcy!

Serdecznie zapraszam wydawców do wzięcia udziału w XXII Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach od 19 – 21 listopada 2019 r. w Collegium Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Organizatorem Targów jest Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, a współorganizatorem Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.
Tak, jak w ubiegłym roku, Targi będą trwały 3 dni.

Targi będą odbywały się
WTOREK – ŚRODA – CZWARTEK • 19 – 21 LISTOPADA 2019.

Bardzo gorąco zachęcam wydawców do organizowania spotkań autorskich, promocji książek, podpisywanie ich przez autorów, tak aby program Targów stał się bogaty i atrakcyjny. Tylko spotkania z autorami są w stanie uczynić nasze Targi bardziej medialne jak i realizujące misję. Chciałbym jednak bardzo wyraźnie zaznaczyć, iż wszystkie spotkania promocyjne, autorskie, zarówno te na stoiskach jak i w salach muszą być wcześniej uzgodnione z Organizatorem. Wydawnictwa, które będą organizowały tego typu spotkania na swoich stoiskach, bardzo proszę o nadesłanie informacji o nich do organizatora, celem umieszczenia terminu spotkania w programie Targów.

Większe spotkania autorskie mogą zostać zorganizowane w osobnych salach po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem i władzami uczelni. Rezerwację sal na spotkanie należy realizować poprzez Organizatora.

Mam nadzieję, że Targi jak co roku będzie wspaniałą okazją do ewangelizacji, do wymiany doświadczeń i do ukazania dorobku wydawniczego naszych oficyn studentom uczelni, uczestnikom Ogólnopolskiego Sympozjum Katechetycznego i mieszkańcom Lublina.

Gorąco zapraszam do wzięcia udziału w XXII TARGACH WYDAWCÓW KATOLICKICH.

Plan stoisk i spis wystawców »

Proszę o terminowość i nadsyłanie zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie
do dnia 23 października 2019 r.
na adres korespondencyjny Stowarzyszenia:

STOWARZYSZENIE WYDAWCÓW KATOLICKICH
ks. Roman Szpakowski SDB
ul. Kawęczyńska 53

03-775 WARSZAWA

Serdecznie pozdrawiam wszystkich i oczekuję na zgłoszenia.

ks. Roman Szpakowski SDB
Prezes Zarządu
Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

O udziale w Targach decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość wystawców jest ograniczona.

Pliki do pobrania:

Zgłoszenie wydawcy
Zgłoszenie wydawcy