Zaproszenie

Nagroda Stowarzyszenia Wydawców Katolickich
FENIKS 2020

Czcigodni Księża,
Szanowni Państwo,
Miłośnicy Książek

Stowarzyszenie Wydawców Katolickich po raz dwudziesty zaprasza do zgłaszania tytułów publikacji w konkursie na Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS.

Do niniejszego pisma zostały dołączone: regulamin nagrody oraz formularz zgłoszeniowy. Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych o zapoznanie się z regulaminem oraz o nadsyłanie zgłoszeń na załączonym formularzu. Formularze zgłoszeniowe są także dostępne na stronach internetowych Stowarzyszenia Wydawców Katolickich pod adresem: www.swk.pl w dziale „Feniks”. Proszę także o nadsyłanie 1 egz. zgłaszanego tytułu oraz dokonywanie opłat zgłoszeniowych.

Wszystkich wydawców, publicystów i wszystkich zainteresowanych książką i publikacjami katolickimi; hurtowników, księgarzy i bibliotekarzy prosimy o możliwie jak najszersze propagowanie w swoich środowiskach Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS.

Proszę również o nadsyłanie zgłoszeń do MAŁEGO FENIKSA 2020. Nagrodą tą Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich nagradza dziennikarzy oraz inne osoby, które
w poprzednich latach, a zwłaszcza minionym roku w sposób szczególny zajmowały się promowaniem książki katolickiej.

Zgłoszenia można nadsyłać na adres e-mailowy: swk@swk.pl

Ze względu na zmianę terminu rozstrzygnięcie konkursu o Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2020 za najlepsze publikacje o tematyce religijnej nastąpi w czwartek 24 września, podczas uroczystości otwarcia XXVI Targów Wydawców Katolickich, a gala wręczenia Nagród FENIKS odbędzie się w sobotę 26 września.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

ks. Roman Szpakowski sdb
Prezes Zarządu
Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

XXVI Targi Wydawców Katolickich
odbędą się w dniach od 23 – 26 kwietnia 2020 r.
 ARKADY KUBICKIEGO
na Zamku Królewskim w Warszawie

Serdecznie zapraszamy.