Zaproszenie

Nagroda Stowarzyszenia Wydawców Katolickich
FENIKS 2022

Warszawa, dnia 9 maja 2022 r.

Czcigodni Księża,

Szanowni Państwo,

Miłośnicy Książek

Stowarzyszenie Wydawców Katolickich po raz dwudziesty czwarty zaprasza do zgłaszania tytułów publikacji w konkursie na Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS.

Do niniejszego pisma zostały dołączone: regulamin nagrody oraz formularz zgłoszeniowy. Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych o zapoznanie się z regulaminem oraz o nadsyłanie zgłoszeń na załączonym formularzu. Formularze zgłoszeniowe są także dostępne na stronach internetowych Stowarzyszenia Wydawców Katolickich pod adresem: www.swk.pl w dziale „Feniks”. Proszę także o nadsyłanie 1 egz. zgłaszanego tytułu oraz dokonywanie opłat zgłoszeniowych.

Wszystkich wydawców, publicystów i wszystkich zainteresowanych książką i publikacjami katolickimi; hurtowników, księgarzy i bibliotekarzy prosimy o możliwie jak najszersze propagowanie w swoich środowiskach Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS.

Proszę również o nadsyłanie zgłoszeń do MAŁEGO FENIKSA 2022. Nagrodą tą Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich nagradza dziennikarzy oraz inne osoby, które
w poprzednich latach, a zwłaszcza minionym roku w sposób szczególny zajmowały się promowaniem książki katolickiej.

Zgłoszenia można nadsyłać na adres e-mailowy: swk@swk.pl

Uroczyste wręczenie FENIKSÓW nastąpi podczas XXVII Targów Wydawców Katolickich w ramach Uroczystego Koncertu, który odbędzie się 1 października 2022 r. o godz. 19.30
w Katedrze Polowej Wojska Polskiego Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Warszawie przy ul. Długiej 13/15. Serdecznie zapraszamy.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

ks. Roman Szpakowski sdb

Prezes Zarządu

Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

 

XXVII Targi Wydawców Katolickich
odbędą się w dniach od 29 września – 2 października 2022 r.
 ARKADY KUBICKIEGO
na Zamku Królewskim w Warszawie

Serdecznie zapraszamy.