Zaproszenie

Nagroda Stowarzyszenia Wydawców Katolickich
FENIKS 2023

Warszawa, dnia 3 stycznia 2023 r.

Czcigodni Księża,

Szanowni Państwo,

Miłośnicy Książek

Stowarzyszenie Wydawców Katolickich po raz dwudziesty szósty zaprasza do zgłaszania tytułów publikacji w konkursie na Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS.

Pod komunikatem znajdziecie Państwo: regulamin nagrody oraz formularz zgłoszeniowy. Bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych o zapoznanie się z regulaminem oraz o nadsyłanie zgłoszeń na załączonym formularzu. Formularze zgłoszeniowe są także dostępne na stronach internetowych Stowarzyszenia Wydawców Katolickich pod adresem: www.swk.pl w dziale „Feniks”. Proszę także o nadsyłanie 1 egz. zgłaszanego tytułu oraz dokonywanie opłat zgłoszeniowych.

Wszystkich wydawców, publicystów i wszystkich zainteresowanych książką i publikacjami katolickimi; hurtowników, księgarzy i bibliotekarzy prosimy o możliwie jak najszersze propagowanie w swoich środowiskach Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS.

Prosimy również o nadsyłanie zgłoszeń do MAŁEGO FENIKSA 2023. Nagrodą tą Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich nagradza dziennikarzy oraz inne osoby, które w poprzednich latach, a zwłaszcza minionym roku w sposób szczególny zajmowały się promowaniem książki katolickiej.

Zgłoszenia można nadsyłać na adres e-mailowy: swk@swk.pl

Uroczyste wręczenie FENIKSÓW nastąpi podczas XXVII Targów Wydawców Katolickich w ramach Uroczystego Koncertu, który odbędzie się 22 kwietnia 2023 r. o godz. 19.30 w Katedrze Polowej Wojska Polskiego Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Warszawie przy ul. Długiej 13/15. Serdecznie zapraszamy.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

ks. Roman Szpakowski sdb

Prezes Zarządu

Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

 

Pliki do pobrania:

[table “2” not found /]

XXVIII Targi Wydawców Katolickich
odbędą się w dniach od 20 – 23 kwietnia 2023 r.
 ARKADY KUBICKIEGO
na Zamku Królewskim w Warszawie

Serdecznie zapraszamy.