Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/swk/ftp/WWW/at/wp-content/plugins/cascara-core/inc/load-more/malinky-ajax-pagination.php on line 90
Zaproszenie - Stowarzyszenie Wydawców Katolickich

Zaproszenie

Nagroda Stowarzyszenia Wydawców Katolickich
FENIKS 2024

 

Warszawa, 6 stycznia 2024 r.

Czcigodni Księża,

Szanowni Państwo,

Miłośnicy Książek

Stowarzyszenie Wydawców Katolickich zaprasza do zgłaszania tytułów publikacji w konkursie o Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS.

Wszystkich wydawców, publicystów i wszystkich zainteresowanych książką i publikacjami katolickimi: hurtowników, księgarzy i bibliotekarzy prosimy o możliwie jak najszersze propagowanie w swoich środowiskach Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS.

Do niniejszego komunikatu zostały dołączone: regulamin nagrody oraz formularz zgłoszeniowy. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz o nadsyłanie zgłoszeń na załączonym formularzu. Prosimy także o nadsyłanie 1 egz. zgłaszanego tytułu oraz dokonywanie opłat zgłoszeniowych.

Kierujemy do Państwa również gorącą prośbę o nadsyłanie zgłoszeń do MAŁEGO FENIKSA 2024. Nagrodą tą Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich nagradza dziennikarzy oraz inne osoby, które w poprzednich latach, a zwłaszcza minionym roku w sposób szczególny zajmowały się promowaniem książki katolickiej. Zgłoszenia można nadsyłać na adres e-mailowy: swk@swk.pl.

Uroczyste wręczenie FENIKSÓW nastąpi podczas XXIX Targów Wydawców Katolickich w ramach Uroczystej Gali, która odbędzie się 13 kwietnia 2024 r. o godz. 19.30
w Katedrze Polowej Wojska Polskiego pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Warszawie przy ul. Długiej 13/15. Serdecznie zapraszamy.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

ks. Roman Szpakowski sdb

Prezes Zarządu

Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

 

Pliki do pobrania:

Feniks 2024_regulamin

Feniks 2024_zgloszenie

Feniks 2024_zgloszenie


XXIX Targi Wydawców Katolickich
odbędą się w dniach od 11 – 14 kwietnia 2024 r.
 ARKADY KUBICKIEGO
na Zamku Królewskim w Warszawie

Serdecznie zapraszamy.