XXIV Targi Wydawców Katolickich
XXIV Targi Wydawców Katolickich


XVI Kiermasz – Targi Wydawców Katolickich w Lublinie

środa, 2 Paź 2013; SWK PL

Szanowni Wydawcy!

           

            Serdecznie zapraszam wydawców do wzięcia udziału w XVI Kiermaszu – Targach Wydawców Katolickich, który odbędzie się w dniach od 19 – 21 listopada 2013 r. w Kolegium Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Organizatorem Targów jest Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, a współorgani-zatorem Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. 

            Tak, jak w ubiegłym roku, Kiermasz – Targi będzie trwał 3 dni (wtorek, środa, czwartek).   

            Bardzo gorąco zachęcam wydawców do organizowania spotkań autorskich, promocji książek, podpisywanie ich przez autorów, tak aby program kiermaszu stał się bogaty i atrakcyjny. Tylko spotkania z autorami są w stanie uczynić nasze Targi bardziej medialne jak i realizujące misję. Chciałbym jednak bardzo wyraźnie zaznaczyć, iż wszystkie spotkania promocyjne, autorskie, zarówno te na stoiskach jak i w salach muszą być wcześniej uzgodnione z Organizatorem. Wydawnictwa, które będą organizowały tego typu spotkania na swoich stoiskach, bardzo proszę o nadesłanie informacji o nich do organizatora, celem umieszczenia terminu spotkania w programie Kiermaszu.

Większe spotkania autorskie mogą zostać zorganizowane w osobnych salach po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem i władzami uczelni. Rezerwację sal na spotkanie należy realizować poprzez Organizatora.

Mam nadzieję, że Kiermasz – Targi jak co roku będzie wspaniałą okazją do ewangelizacji, do wymiany doświadczeń i do ukazania dorobku wydawniczego naszych oficyn studentom uczelni i mieszkańcom Lublina.

Gorąco zapraszam do wzięcia udziału w XVI KIERMASZU – TARGACH WYDAWCÓW KATOLICKICH.

Proszę o terminowość i nadsyłanie zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do dnia 4 listopada 2013 r. na adres korespondencyjny Stowarzyszenia:

STOWARZYSZENIE WYDAWCÓW KATOLICKICH, ks. Roman Szpakowski SDB,
ul. Kawęczyńska 53, 03-775
WARSZAWA.

 

O udziale w Kiermaszu decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość wystawców jest ograniczona.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich i oczekuję na zgłoszenia.

       ks. Roman Szpakowski SDB

                  Prezes Zarządu

 Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

 

Pliki do pobrania:

Zgloszenie.doc             Zgłoszenie.pdf

 
PATRONI MEDIALNI XXIII Targów Wydawców Katolickich w Warszawie
Polskie Radio TVP NARODOWE CENTRUM KULTURY INSTYTUT KSIĄŻKI GOŚĆ NIEDZIELNY DEON NIEDZIELA IDZIEMY DO RZECZY PRZEWODNIK KATOLICKI KAI GŁOS OJCA PIO POSŁANIEC CHARAKTERYN FRONDAN Miłujcie sięN AGAPEN AEROPAG21 GŁOS POKOJU PROMYCZEK Egzorcysta FAMILIA GLORIA24 WIARA.PL Wydawnictwo SERAFIN ŚWIĘTY WOJCIECH WYDAWNICTWO TEOLOGIA POLITYCZNA wSIECI wPolityce.pl wSieci Historii FRATRIA BIBLIOTEKA ANALIZ PODLASIE24.PL Radio Watykańskie Magazyn Literacki KSIAZKI NOTES Wydawniczy RYNEK KSIĄŻKI WIADOMOŚCI KSIĘGARSKIE WYDAWCA STACJA7 WIRTUALNY WYDAWCA      
PARTNERZY XXIII Targów Wydawców Katolickich w Warszawie
  ZTM WARSZAWA TRAMWAJE WARSZAWSKIE MIEJSKIE ZAKŁADY AUTOBUSOWE METRO WARSZAWSKIE www.urbaninfo.tv TO TU Radio Warszawa KATOLICKIE RADIO PODLASIE Radio Niepokalanów Radio GŁOS Radio EMAUS Caritas Polska CMJP2 Ola i Jaś Dominik Międzynarodowy Festiwal Filmów Niepokalanów SACROEXPO TOYOTA Marki DROGA Cuda i Łaski Boże Źródło Nasza Arka Wychowawca STOWARZYSZENIE POLSKICH MEDIÓW KONSORCJUM IZB i ORGANIZACJI GOSPODARCZYCH TTG POLSKA IZBA HOTELARSTWA WARSZAWSKA IZBA GOSPODARCZA
     
SPONSORZY XXIII Targów Wydawców Katolickich
  Drukarnia im. Adama Półtawskiego N ARCTIC PAPER N Wydawnictwo JEDNOŚĆ N Drukarnia DRUK-INTRO
SWK.pl powered by WordPress - Unnamed