XV Targi Wydawców Katolickich, 17–19 kwietnia 2009 r.

czwartek, 15 Sty 2009; SWK PL

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w XV Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach od 17–19 kwietnia 2009 r. Targi tak jak w latach poprzednich obędą się w Zespole Szkół Integracyjnych nr 62 w Warszawie, przy ul. Św. Bonifacego 10 i w kościele NMP Matki Miłosierdzia przy ul. Św. Bonifacego 9.

Zachęcam Wydawców do przygotowania licznych spotkań autorskich. Przeglądając Państwa oferty wydawnicze, uważam, że jest wiele ciekawych książek, które mogą posłużyć do przygotowania interesujących dyskusji i spotkań autorskich. To od tych spotkań w głównej mierze zależeć będzie jak XV Targi Wydawców Katolickich będą postrzegane przez media, przez odwiedzających, a ostatecznie będą zachęcały tych ostatnich do odwiedzenia sal targowych.

Zapraszam i zachęcam także Wydawców do zgłaszania swoich publikacji wydanych w roku 2008 do XI edycji Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2009. Odpowiednie materiały zostały już wysłane do Państwa pocztą elektroniczną, a teraz zostają dołączone do pism dotyczących Targów. Wszelkie formularze zgłoszeniowe i informacje na temat Nagrody jak i Targów są na bieżąco zamieszczane na naszej stronie internetowej http://swk.pl

Bardzo proszę o terminowe przesyłanie materiałów i zgłoszeń, a także o zapoznanie się z „Regulaminem i warunkami uczestnictwa” w Targach, w którym znalazło się kilka nowych punktów, które pomogą nam w usprawnieniu przebiegu naszej imprezy wystawienniczej, oraz o zapoznanie z owymi przepisami osoby obsługujące stoiska targowe.

Pragnę także nadmienić, że wszystkie zgłoszenia, które otrzymamy od Państwa do dnia 15 lutego 2009 r. – decyduje data stempla pocztowego – będą honorowane niższymi cenami podanymi w cenniku. Szczegóły znajdziecie Państwo w cenniku targów.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Wydawców i już teraz oczekują na wspólne spotkanie w kwietniu, podczas XV Targach Wydawców Katolickich.

ks. Roman Szpakowski SDB
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wydawców Katolickich
PATRONI MEDIALNI XXIV Targów Wydawców Katolickich w Warszawie
Polskie Radio TVP GOŚĆ NIEDZIELNY DEON NIEDZIELA IDZIEMY DO RZECZY WPiS PRZEWODNIK KATOLICKI KAI Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji GŁOS OJCA PIO ŻYCIE DUCHOWE N FRONDAN Miłujcie sięN AGAPEN GŁOS POKOJU PROMYCZEK Egzorcysta FAMILIA GLORIA24 WIARA.PL Wydawnictwo SERAFIN ŚWIĘTY WOJCIECH WYDAWNICTWO TEOLOGIA POLITYCZNA SIECI PRAWDY wPolityce.pl wSieci Historii FRATRIA TAK RODZINIE RÓŻANIEC ANIOŁ STRÓŻ BIBLIOTEKA ANALIZ PODLASIE24.PL Radio Watykańskie Magazyn Literacki KSIAZKI NOTES Wydawniczy RYNEK KSIĄŻKI WIADOMOŚCI KSIĘGARSKIE WYDAWCA STACJA7 WIRTUALNY WYDAWCA      
PARTNERZY XXIV Targów Wydawców Katolickich w Warszawie
  TRAMWAJE WARSZAWSKIE METRO WARSZAWSKIE NARODOWE CENTRUM KULTURY INSTYTUT KSIĄŻKI BIBLIOTEKA NARODOWA MUZEUM NIEPODLEGŁOŚCI Radio Warszawa KATOLICKIE RADIO PODLASIE Radio Niepokalanów Radio GŁOS Caritas Polska POCZTA POLSKA POLREGIO ZAKON MALTAŃSKI EUROPA CHRISTI CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE TARGI HISTORYCZNE Międzynarodowy Festiwal Filmów Niepokalanów SACROEXPO TOYOTA Marki Forum Izb Gospodarczych STOWARZYSZENIE POLSKICH MEDIÓW KONSORCJUM IZB i ORGANIZACJI GOSPODARCZYCH TTG WARSZAWSKA IZBA GOSPODARCZA
     
SPONSORZY XXIV Targów Wydawców Katolickich
  Drukarnia im. Adama Półtawskiego N ARCTIC PAPER N Wydawnictwo JEDNOŚĆ N Drukarnia DRUK-INTRO
SWK.pl powered by WordPress - Unnamed