25 Targi Wydawców Katolickich
25 Targi Wydawców Katolickich


XIV Targi Wydawców Katolickich, 28-30 marca 2008 r.

czwartek, 13 Gru 2007; SWK PL

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w XIV Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach od 28 – 30 marca 2008 r. Targi tak jak w latach poprzednich obędą się w Zespole Szkół Integracyjnych nr 62 w Warszawie, przy ul. Św. Bonifacego 10 i w kościele NMP Matki Miłosierdzia przy ul. Św. Bonifacego 9. Zachęcam Wydawców do przygotowania licznych spotkań autorskich. Przeglądając Państwa oferty wydawnicze, uważam, że jest wiele ciekawych książek, które mogą posłużyć do przygotowania interesujących dyskusji i spotkań autorskich.

To od tych spotkań w głównej mierze zależeć będzie jak XIV Targi Wydawców Katolickich będę postrzegane przez media, przez odwiedzających, a ostatecznie będą zachęcały tych ostatnich do odwiedzenia sal targowych.

Zapraszam i zachęcam także Wydawców do zgłaszania swoich publikacji wydanych w roku 2007 do XI edycji Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2008. Odpowiednie materiały zostały już wysłane do Państwa w poprzednim miesiącu.

Bardzo proszę o terminowe przesyłanie materiałów i zgłoszeń, a także o zapoznanie się z „Regulaminem i warunkami uczestnictwa” w Targach, w którym znalazło się kilka nowych punktów, które pomogą nam w usprawnieniu przebiegu naszej imprezy wystawienniczej, oraz o zapoznanie z owymi przepisami osoby obsługujące stoiska targowe.

Pragnę także nadmienić, że wszystkie zgłoszenia, które otrzymamy od Państwa do dnia 17 stycznia 2008 r. – decyduje data stempla pocztowego – będą honorowane ubiegłorocznymi stawkami. Szczegóły znajdziecie Państwo w cenniku targów.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Wydawców i już teraz oczekują na wspólne spotkanie w marcu, podczas XIV Targach Wydawców Katolickich.

ks. Marek Otolski MIC
Prezes Zarządu
Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

Zgłoszenia udziału na XIV Targi Wydawców Katolickich (ZIP/PDF)PATRONI MEDIALNI XXI Targów Wydawców Katolickich w Lublinie
GOŚĆ NIEDZIELNY N NIEDZIELA N IDZIEMY N TVP LUBLIN N RADIO LUBLIN N LubelskaTV N N BIBLIOTEKA ANALIZ N KAI N e-KAI N GŁOS KATOLICKI N SIÓDMA DZIEWIĘĆ N RADIO NADZIEJA N NIECODZIENNIK N Magazyn Literacki KSIAZKI N NOTES Wydawniczy N PODLASIE24.PL N KATOLICKIE RADIO PODLASIE N RADIO PLUS N RADIO CENTRUM N KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ N Radio Warszawa N KURIER LUBELSKI N DZIENNIK WSCHODNI N LUBELSKI SERWIS INFORMACYJNY N NASZE MIASTO N RYNEK KSIĄŻKI N WIADOMOŚCI KSIĘGARSKIE N ORSZAK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA N
PARTNERZY Stowarzyszenia Wydawców Katolickich
Drukarnia im. Adama Półtawskiego N Wydawnictwo JEDNOŚĆ N NOWY TYDZIEŃ N Drukarnia DRUK-INTRO N Festiwal Filmów Niepokalanów N N TOYOTA Marki N N
SWK.pl powered by WordPress - Unnamed