XIV Targi Wydawców Katolickich, 28-30 marca 2008 r.

czwartek, 13 Gru 2007; SWK PL

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w XIV Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach od 28 – 30 marca 2008 r. Targi tak jak w latach poprzednich obędą się w Zespole Szkół Integracyjnych nr 62 w Warszawie, przy ul. Św. Bonifacego 10 i w kościele NMP Matki Miłosierdzia przy ul. Św. Bonifacego 9. Zachęcam Wydawców do przygotowania licznych spotkań autorskich. Przeglądając Państwa oferty wydawnicze, uważam, że jest wiele ciekawych książek, które mogą posłużyć do przygotowania interesujących dyskusji i spotkań autorskich.

To od tych spotkań w głównej mierze zależeć będzie jak XIV Targi Wydawców Katolickich będę postrzegane przez media, przez odwiedzających, a ostatecznie będą zachęcały tych ostatnich do odwiedzenia sal targowych.

Zapraszam i zachęcam także Wydawców do zgłaszania swoich publikacji wydanych w roku 2007 do XI edycji Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2008. Odpowiednie materiały zostały już wysłane do Państwa w poprzednim miesiącu.

Bardzo proszę o terminowe przesyłanie materiałów i zgłoszeń, a także o zapoznanie się z „Regulaminem i warunkami uczestnictwa” w Targach, w którym znalazło się kilka nowych punktów, które pomogą nam w usprawnieniu przebiegu naszej imprezy wystawienniczej, oraz o zapoznanie z owymi przepisami osoby obsługujące stoiska targowe.

Pragnę także nadmienić, że wszystkie zgłoszenia, które otrzymamy od Państwa do dnia 17 stycznia 2008 r. – decyduje data stempla pocztowego – będą honorowane ubiegłorocznymi stawkami. Szczegóły znajdziecie Państwo w cenniku targów.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Wydawców i już teraz oczekują na wspólne spotkanie w marcu, podczas XIV Targach Wydawców Katolickich.

ks. Marek Otolski MIC
Prezes Zarządu
Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

Zgłoszenia udziału na XIV Targi Wydawców Katolickich (ZIP/PDF)




PATRONI MEDIALNI XXIV Targów Wydawców Katolickich w Warszawie
Polskie Radio TVP GOŚĆ NIEDZIELNY DEON NIEDZIELA IDZIEMY DO RZECZY WPiS PRZEWODNIK KATOLICKI KAI Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji GŁOS OJCA PIO ŻYCIE DUCHOWE N FRONDAN Miłujcie sięN AGAPEN GŁOS POKOJU PROMYCZEK Egzorcysta FAMILIA GLORIA24 WIARA.PL Wydawnictwo SERAFIN ŚWIĘTY WOJCIECH WYDAWNICTWO TEOLOGIA POLITYCZNA SIECI PRAWDY wPolityce.pl wSieci Historii FRATRIA TAK RODZINIE RÓŻANIEC ANIOŁ STRÓŻ BIBLIOTEKA ANALIZ PODLASIE24.PL Radio Watykańskie Magazyn Literacki KSIAZKI NOTES Wydawniczy RYNEK KSIĄŻKI WIADOMOŚCI KSIĘGARSKIE WYDAWCA STACJA7 WIRTUALNY WYDAWCA      
PARTNERZY XXIV Targów Wydawców Katolickich w Warszawie
  TRAMWAJE WARSZAWSKIE METRO WARSZAWSKIE NARODOWE CENTRUM KULTURY INSTYTUT KSIĄŻKI BIBLIOTEKA NARODOWA MUZEUM NIEPODLEGŁOŚCI Radio Warszawa KATOLICKIE RADIO PODLASIE Radio Niepokalanów Radio GŁOS Caritas Polska POCZTA POLSKA POLREGIO ZAKON MALTAŃSKI EUROPA CHRISTI CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE TARGI HISTORYCZNE Międzynarodowy Festiwal Filmów Niepokalanów SACROEXPO TOYOTA Marki Forum Izb Gospodarczych STOWARZYSZENIE POLSKICH MEDIÓW KONSORCJUM IZB i ORGANIZACJI GOSPODARCZYCH TTG WARSZAWSKA IZBA GOSPODARCZA
     
SPONSORZY XXIV Targów Wydawców Katolickich
  Drukarnia im. Adama Półtawskiego N ARCTIC PAPER N Wydawnictwo JEDNOŚĆ N Drukarnia DRUK-INTRO
SWK.pl powered by WordPress - Unnamed