XXIV Targi Wydawców Katolickich
XXIV Targi Wydawców Katolickich


XII Kiermasz Wydawców Katolickich – Lublin, KUL

piątek, 16 Paź 2009; SWK PL

Ks. Roman Szpakowski SDB, prezes SWK :: Serdecznie zapraszam wydawców do wzięcia udziału w XII Kiermaszu Wydawców Katolickich, który odbędzie się w dniach 24 – 26 listopada 2009 r. w Kolegium Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Organizatorem kiermaszu jest Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, a współorganizatorem Katolicki Uniwersytet Lubelski. Nasza inicjatywa, jak co roku, spotkała się z pozytywnym zainteresowaniem Rektora KUL-u, oraz społeczności akademickiej. Mam nadzieję, że naszą odpowiedzią na owe zainteresowanie będzie nasz liczny udział. Zgodnie z sugestią Wydawców – Wystawców z ubiegłych lat, w tym roku wydłużamy czas trwania Kiermaszu o jeden dzień, czyli będzie to Kiermasz 3-dniowy. Bardzo gorąco zachęcam wydawców do organizowania spotkań autorskich, promocji książek, podpisywanie ich przez autorów, tak aby program kiermaszu stał się bogaty i atrakcyjny.

Tylko spotkania z autorami są w stanie uczynić nasz kiermasz bardziej medialnym. Wydawnictwa, które będą organizowały tego typu spotkania na swoich stoiskach, proszę o nadsyłanie informacji o nich do organizatora, celem umieszczenia terminu spotkania w programie Kiermaszu.

Większe spotkania autorskie mogą zostać zorganizowane w osobnych salach po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem i władzami uczelni. Rezerwacją sal na spotkanie, wydawnictwa realizują we własnym zakresie z administracją KUL.

Zaproszenie wydawcy (PDF)
Zgłoszenie udziału (PDF)
Plakat (PDF)

Mam nadzieję, że kiermasz jak co roku będzie wspaniałą okazją do ewangelizacji, do wymiany doświadczeń i do ukazania dorobku wydawniczego naszych oficyn studentom uczelni i mieszkańcom Lublina.

Gorąco zapraszam do wzięcia udziału w XII KIERMASZU WYDAWCÓW KATOLICKICH. Proszę o terminowość i nadsyłanie zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do dnia 6 listopada 2009 r. na adres korespondencyjny SWK:

STOWARZYSZENIE WYDAWCÓW KATOLICKICH
ks. Roman Szpakowski SDB

ul. Kawęczyńska 53
03-775 WARSZAWA

O udziale w Kiermaszu decyduje kolejność zgłoszeń.
Ilość wystawców jest ograniczona!

Serdecznie pozdrawiam wszystkich i oczekuję na zgłoszenia.

ks. Roman Szpakowski SDB
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

.PATRONI MEDIALNI XX Targów Wydawców Katolickich w Lublinie
GOŚĆ NIEDZIELNY N NIEDZIELA N IDZIEMY N TVP LUBLIN N RADIO LUBLIN N LubelskaTV N N BIBLIOTEKA ANALIZ N KAI N e-KAI N Magazyn Literacki KSIAZKI N NOTES Wydawniczy N NOWYTYDZIEŃ N PODLASIE24.PL N KATOLICKIE RADIO PODLASIE N RADIO PLUS N RADIO CENTRUM N KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ N Radio Warszawa N KURIER LUBELSKI N DZIENNIK WSCHODNI N LUBELSKI SERWIS INFORMACYJNY N NASZE MIASTO N RYNEK KSIĄŻKI N WIADOMOŚCI KSIĘGARSKIE N ORSZAK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA N
PARTNERZY Stowarzyszenia Wydawców Katolickich
Drukarnia im. Adama Półtawskiego N Wydawnictwo JEDNOŚĆ N Drukarnia DRUK-INTRO N Festiwal Filmów Niepokalanów N KSIĘGARNIA NA MIODOWEJ N N TOYOTA Marki N N
SWK.pl powered by WordPress - Unnamed