25 Targi Wydawców Katolickich
25 Targi Wydawców Katolickich


XII Kiermasz Wydawców Katolickich – Lublin, KUL

piątek, 16 Paź 2009; SWK PL

Ks. Roman Szpakowski SDB, prezes SWK :: Serdecznie zapraszam wydawców do wzięcia udziału w XII Kiermaszu Wydawców Katolickich, który odbędzie się w dniach 24 – 26 listopada 2009 r. w Kolegium Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Organizatorem kiermaszu jest Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, a współorganizatorem Katolicki Uniwersytet Lubelski. Nasza inicjatywa, jak co roku, spotkała się z pozytywnym zainteresowaniem Rektora KUL-u, oraz społeczności akademickiej. Mam nadzieję, że naszą odpowiedzią na owe zainteresowanie będzie nasz liczny udział. Zgodnie z sugestią Wydawców – Wystawców z ubiegłych lat, w tym roku wydłużamy czas trwania Kiermaszu o jeden dzień, czyli będzie to Kiermasz 3-dniowy. Bardzo gorąco zachęcam wydawców do organizowania spotkań autorskich, promocji książek, podpisywanie ich przez autorów, tak aby program kiermaszu stał się bogaty i atrakcyjny.

Tylko spotkania z autorami są w stanie uczynić nasz kiermasz bardziej medialnym. Wydawnictwa, które będą organizowały tego typu spotkania na swoich stoiskach, proszę o nadsyłanie informacji o nich do organizatora, celem umieszczenia terminu spotkania w programie Kiermaszu.

Większe spotkania autorskie mogą zostać zorganizowane w osobnych salach po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem i władzami uczelni. Rezerwacją sal na spotkanie, wydawnictwa realizują we własnym zakresie z administracją KUL.

Zaproszenie wydawcy (PDF)
Zgłoszenie udziału (PDF)
Plakat (PDF)

Mam nadzieję, że kiermasz jak co roku będzie wspaniałą okazją do ewangelizacji, do wymiany doświadczeń i do ukazania dorobku wydawniczego naszych oficyn studentom uczelni i mieszkańcom Lublina.

Gorąco zapraszam do wzięcia udziału w XII KIERMASZU WYDAWCÓW KATOLICKICH. Proszę o terminowość i nadsyłanie zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do dnia 6 listopada 2009 r. na adres korespondencyjny SWK:

STOWARZYSZENIE WYDAWCÓW KATOLICKICH
ks. Roman Szpakowski SDB

ul. Kawęczyńska 53
03-775 WARSZAWA

O udziale w Kiermaszu decyduje kolejność zgłoszeń.
Ilość wystawców jest ograniczona!

Serdecznie pozdrawiam wszystkich i oczekuję na zgłoszenia.

ks. Roman Szpakowski SDB
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

.
PATRONI MEDIALNI XXIV Targów Wydawców Katolickich w Warszawie
Polskie Radio TVP GOŚĆ NIEDZIELNY DEON NIEDZIELA IDZIEMY DO RZECZY WPiS PRZEWODNIK KATOLICKI KAI Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji GŁOS OJCA PIO ŻYCIE DUCHOWE N FRONDAN Miłujcie sięN AGAPEN GŁOS POKOJU PROMYCZEK Egzorcysta FAMILIA GLORIA24 WIARA.PL Wydawnictwo SERAFIN ŚWIĘTY WOJCIECH WYDAWNICTWO TEOLOGIA POLITYCZNA SIECI PRAWDY wPolityce.pl wSieci Historii FRATRIA TAK RODZINIE RÓŻANIEC ANIOŁ STRÓŻ BIBLIOTEKA ANALIZ PODLASIE24.PL Radio Watykańskie Magazyn Literacki KSIAZKI NOTES Wydawniczy RYNEK KSIĄŻKI WIADOMOŚCI KSIĘGARSKIE WYDAWCA STACJA7 WIRTUALNY WYDAWCA      
PARTNERZY XXIV Targów Wydawców Katolickich w Warszawie
  TRAMWAJE WARSZAWSKIE METRO WARSZAWSKIE NARODOWE CENTRUM KULTURY INSTYTUT KSIĄŻKI BIBLIOTEKA NARODOWA MUZEUM NIEPODLEGŁOŚCI Radio Warszawa KATOLICKIE RADIO PODLASIE Radio Niepokalanów Radio GŁOS Caritas Polska POCZTA POLSKA POLREGIO ZAKON MALTAŃSKI EUROPA CHRISTI CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE TARGI HISTORYCZNE Międzynarodowy Festiwal Filmów Niepokalanów SACROEXPO TOYOTA Marki Forum Izb Gospodarczych STOWARZYSZENIE POLSKICH MEDIÓW KONSORCJUM IZB i ORGANIZACJI GOSPODARCZYCH TTG WARSZAWSKA IZBA GOSPODARCZA
     
SPONSORZY XXIV Targów Wydawców Katolickich
  Drukarnia im. Adama Półtawskiego N ARCTIC PAPER N Wydawnictwo JEDNOŚĆ N Drukarnia DRUK-INTRO
SWK.pl powered by WordPress - Unnamed