XV TARGI WYDAWCÓW KATOLICKICH 2009
17–19 kwietnia 2009 r.

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszam na XV Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach 17 – 19 kwietnia 2009 r. w sali sportowej Zespołu Szkół Integracyjnych nr 62 w Warszawie, przy ul. Św. Bonifacego 10. Obecna edycja Targów zgromadzi ponad 90 oficyn wydawniczych z kraju i za granicy.

Honorowy patronat nad Targami objęli:

  • Jego Eminencja Ksiądz Józef Kardynał Glemp – Prymas Polski,
  • Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Kazimierz Nycz – Metropolita Warszawski,
  • Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Henryk Hoser – Ordynariusz Warszawsko-Praski
  • Bogdan Zdrojewski – Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
  • Jacek Kozłowski – Wojewoda Mazowiecki,
  • Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego,
  • Robert Soszyński – Przewodniczący Sejmiku Województwa Mazowieckiego,
  • Hanna Gronkiewicz-Waltz – Prezydent m. st. Warszawy,
  • Ewa Mainowska-Grupińska – Przewodnicząca Rady m. st. Warszawy,
  • Jolanta Koczorowska – Burmistrz Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszwy.

Uroczyste otwarcie Targów nastąpi 17 kwietnia 2009 r. o godz. 10.00

Gościem honorowym tegorocznej edycji Targów będą Czechy i Słowacja, które na targach będą reprezentowały Wydawnictwa: Postrál i Wydawnictwo Salezjańskie Don Bosco oraz Telewizje: TV Noe i TV LUX.

Zapraszam również na uroczysty koncert Uroczysty koncert Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” podczas którego zostaną wręczone dziennikarzom, autorom i wydawcom Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2009. Wspomniana uroczystość rozpocznie się w dniu 18 kwietnia 2009 r. o godz. 19.30 w Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie (Praga), przy ul. Kawęczyńskiej 53.

Program Targów i wszelkie informacje o targach są dostępne na naszych stronach internetowych pod adresem: swk.pl

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzę nieustającej wiary w Zmartwychwstanie Chrystusa i w nasze zmartwychwstanie.

Z wyrazami należnego szacunku,
ks. Roman Szpakowski SDB
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wydawców Katolickich


.


SZANOWNI WYDAWCY!

Warszawa, dnia 10 stycznia 2009 r.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w XV Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach od 17 – 19 kwietnia 2009 r. Targi tak jak w latach poprzednich obędą się w Zespole Szkół Integracyjnych nr 62 w Warszawie, przy ul. Św. Bonifacego 10 i w kościele NMP Matki Miłosierdzia przy ul. Św. Bonifacego 9.

Zgłoszenia na XV Targi Wydawców Katolickich

Zachęcam Wydawców do przygotowania licznych spotkań autorskich. Przeglądając Państwa oferty wydawnicze, uważam, że jest wiele ciekawych książek, które mogą posłużyć do przygotowania interesujących dyskusji i spotkań autorskich. To od tych spotkań w głównej mierze zależeć będzie jak XV Targi Wydawców Katolickich będą postrzegane przez media, przez odwiedzających, a ostatecznie będą zachęcały tych ostatnich do odwiedzenia sal targowych.

Zapraszam i zachęcam także Wydawców do zgłaszania swoich publikacji wydanych w roku 2008 do XI edycji Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2009. Odpowiednie materiały zostały już wysłane do Państwa pocztą elektroniczną, a teraz zostają dołączone do pism dotyczących Targów. Wszelkie formularze zgłoszeniowe i informacje na temat Nagrody jak i Targów są na bieżąco zamieszczane na naszej stronie internetowej www.swk.pl

Bardzo proszę o terminowe przesyłanie materiałów i zgłoszeń, a także o zapoznanie się z „Regulaminem i warunkami uczestnictwa” w Targach, w którym znalazło się kilka nowych punktów, które pomogą nam w usprawnieniu przebiegu naszej imprezy wystawienniczej, oraz o zapoznanie z owymi przepisami osoby obsługujące stoiska targowe.

Pragnę także nadmienić, że wszystkie zgłoszenia, które otrzymamy od Państwa do dnia 15 lutego 2009 r. – decyduje data stempla pocztowego – będą honorowane niższymi cenami podanymi w cenniku. Szczegóły znajdziecie Państwo w cenniku targów.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Wydawców i już teraz oczekują na wspólne spotkanie w kwietniu, podczas XV Targach Wydawców Katolickich.

ks. Roman Szpakowski SDB
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

.PATRONI MEDIALNI XXII Targów Wydawców Katolickich w Lublinie
GOŚĆ NIEDZIELNY N NIEDZIELA N IDZIEMY N TVP LUBLIN N RADIO LUBLIN N LubelskaTV N N BIBLIOTEKA ANALIZ N e-KAI N GŁOS KATOLICKI N SIÓDMA DZIEWIĘĆ N RADIO NADZIEJA N NIECODZIENNIK N Magazyn Literacki KSIAZKI N NOTES Wydawniczy N PODLASIE24.PL N KATOLICKIE RADIO PODLASIE N RADIO PLUS N RADIO CENTRUM N KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ N Radio Warszawa N KURIER LUBELSKI N DZIENNIK WSCHODNI N LUBELSKI SERWIS INFORMACYJNY N NASZE MIASTO N RYNEK KSIĄŻKI N WIADOMOŚCI KSIĘGARSKIE N ORSZAK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA N
PARTNERZY Stowarzyszenia Wydawców Katolickich
LUBELSKIE N Drukarnia im. Adama Półtawskiego N Wydawnictwo JEDNOŚĆ N N TOYOTA Marki N N
SWK.pl powered by WordPress - Unnamed