XV TARGI WYDAWCÓW KATOLICKICH 2009
17–19 kwietnia 2009 r.

.

1. Kalendarium Targów przedstawia się następująco:

  • 17 kwietnia 2009 r. /piątek/, 10.00 – 18.30 – uroczyste otwarcie o godz. 10.00 – sala wystawowa ogłoszenie laureatów Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2009
  • 18 kwietnia 2009 r. /sobota/, 9.00 – 18.30
  • 19 kwietnia 2009 r. /niedziela/, 9.00 – 17.00

2. Przyjazd i wejście wystawców do sali ekspozycyjnej w Zespole Szkół Integracyjnych nr 62 jest możliwy w czwartek, 16 kwietnia br. w godz. 17.00 do 21.00, oraz w dniu otwarcia Targów – 17 kwietnia br. od godz. 8.00 – 9.30

3. Organizatorzy nie zapewniają udostępnienia wózków bagażowych do transportu książek. Samochody z książkami będą miały umożliwiony wjazd tylko na czas rozładunku. Miejscem parkingowym będzie teren wokół kościoła przy ulicy Św. Bonifacego 9, oraz ograniczona liczba miejsc na terenie szkolnym.

4. Identyfikatory osobiste będzie można odebrać w Punkcie Informacyjnym Targów (hala namiotowa) w dniu 16 kwietnia br. od godz. 16.00 i w dniu 17 kwietnia br. od godz. 8.00. Przysługują następujące ilości identyfikatorów na poszczególne stoiska: opcja A – 3 szt. opcja B – 2 szt. W przypadku większej ilości zamawianych stoisk ich wielokrotność. Identyfikatory prosimy o przypięcie do ubrań (będzie to pomocne dla służb porządkowych).

5. W hali namiotowej będą się znajdowały następujące punkty: Informacja, Biuro Targów, Radiowęzeł, Centrum prasowe, Punkt Informacji o Książce, Kawiarenka Internetowa. Na sali wystawowej i na stoiskach prosimy o nie składanie opakowań. Pojemniki na większe odpady będą ustawione na małym parkingu za szkołą.

6. Wszelkie nowe informacje i komunikaty, plany terenu, dojazdów środkami komunikacji miejskiej znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem www.swk.pl

SPRAWY WAŻNE

I. Organizatorzy Targów rozsyłają zaproszenia na Konferencję Prasową i spotkania towarzyszące Targom – dziennikarzy wszystkich katolickich stacji radiowych i telewizyjnych oraz do mediów świeckich. Organizatorzy proszą wydawców do włączania się w promocję swojego udziału w Targach jak i spotkaniach.

II. W czasie trwania Targów będzie sprawowana Eucharystia z udziałem Wydawców Katolickich. Księży pragnących koncelebrować Mszę Św. w niedzielę, 19 kwietnia br. o godz. 13.00 prosimy o zgłoszenie swojego udziału w Punkcie Informacyjnym Targów.

III. Wszystkich Wydawców, dziennikarzy, osoby obsługujące stoiska i Targi, zapraszamy na uroczysty koncert, który odbędzie się w sobotę – 18 kwietnia 2009 r. o godz. 19.30 do Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie przy ulicy Kawęczyńska 53 (Praga). W czasie koncertu zostaną wręczone nagrody laureatom konkursu Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2009. Po koncercie zapraszamy do Sali Wyższej Szkoły Menadżerskiej, Warszawa, ul. Kawęczyńska 36 (w pobliżu Bazyliki) na bankiet dla Wydawców.

Organizatorzy XV Targów Wydawców KatolickichPATRONI MEDIALNI XXII Targów Wydawców Katolickich w Lublinie
GOŚĆ NIEDZIELNY N NIEDZIELA N IDZIEMY N TVP LUBLIN N RADIO LUBLIN N LubelskaTV N N BIBLIOTEKA ANALIZ N e-KAI N GŁOS KATOLICKI N SIÓDMA DZIEWIĘĆ N RADIO NADZIEJA N NIECODZIENNIK N Magazyn Literacki KSIAZKI N NOTES Wydawniczy N PODLASIE24.PL N KATOLICKIE RADIO PODLASIE N RADIO PLUS N RADIO CENTRUM N KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ N Radio Warszawa N KURIER LUBELSKI N DZIENNIK WSCHODNI N LUBELSKI SERWIS INFORMACYJNY N NASZE MIASTO N RYNEK KSIĄŻKI N WIADOMOŚCI KSIĘGARSKIE N ORSZAK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA N
PARTNERZY Stowarzyszenia Wydawców Katolickich
LUBELSKIE N Drukarnia im. Adama Półtawskiego N Wydawnictwo JEDNOŚĆ N N TOYOTA Marki N N
SWK.pl powered by WordPress - Unnamed