XXIV Targi Wydawców Katolickich
XXIV Targi Wydawców Katolickich


Pierwsza książka o działalności Opus Dei w Polsce

wtorek, 20 Lut 2007; SWK PL

Nakładem Wydawnictwa Prodoks ukazała się niezwykła książka pt. F27. Czy tu jeszcze rosną róże? Jest to wzruszająca opowieść o losach mieszkanki przedwojennej Warszawy Ireny Kepler, która w wojennej zawierusze traci męża i dom i niemal wszystkich bliskich.

Po 50 latach, na skutek przeróżnych zbiegów okoliczności, ku zaskoczeniu obecnych domowników, ale jak się okazało również niespodziewanie dla samej siebie, powraca do miejsca swojej młodości. Okoliczności towarzyszące temu powrotowi uznaje za niezwyczajne.
Człowiek, rodząc się wychodzi z domu, ale do domu także zmierza. Żyje pośród rodziny, a ona jest jego drogą. Każdy zmierza też do rodziny pisanej przez wielkie „R” w domu Ojca. Pomijając fabularną warstwę tej opowieści, o tym jest ta książka. Jest książką o domu z duszą. O tym, co ulotne i o tym, co trwa wiecznie.

Prodoks.plPATRONI MEDIALNI XX Targów Wydawców Katolickich w Lublinie
GOŚĆ NIEDZIELNY N NIEDZIELA N IDZIEMY N TVP LUBLIN N RADIO LUBLIN N LubelskaTV N N BIBLIOTEKA ANALIZ N KAI N e-KAI N Magazyn Literacki KSIAZKI N NOTES Wydawniczy N NOWYTYDZIEŃ N PODLASIE24.PL N KATOLICKIE RADIO PODLASIE N RADIO PLUS N RADIO CENTRUM N KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ N Radio Warszawa N KURIER LUBELSKI N DZIENNIK WSCHODNI N LUBELSKI SERWIS INFORMACYJNY N NASZE MIASTO N RYNEK KSIĄŻKI N WIADOMOŚCI KSIĘGARSKIE N ORSZAK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA N
PARTNERZY Stowarzyszenia Wydawców Katolickich
Drukarnia im. Adama Półtawskiego N Wydawnictwo JEDNOŚĆ N Drukarnia DRUK-INTRO N Festiwal Filmów Niepokalanów N KSIĘGARNIA NA MIODOWEJ N N TOYOTA Marki N N
SWK.pl powered by WordPress - Unnamed