XXIV Targi Wydawców Katolickich
XXIV Targi Wydawców Katolickich


Pierwsza książka o działalności Opus Dei w Polsce

wtorek, 20 Lut 2007; SWK PL

Nakładem Wydawnictwa Prodoks ukazała się niezwykła książka pt. F27. Czy tu jeszcze rosną róże? Jest to wzruszająca opowieść o losach mieszkanki przedwojennej Warszawy Ireny Kepler, która w wojennej zawierusze traci męża i dom i niemal wszystkich bliskich.

Po 50 latach, na skutek przeróżnych zbiegów okoliczności, ku zaskoczeniu obecnych domowników, ale jak się okazało również niespodziewanie dla samej siebie, powraca do miejsca swojej młodości. Okoliczności towarzyszące temu powrotowi uznaje za niezwyczajne.
Człowiek, rodząc się wychodzi z domu, ale do domu także zmierza. Żyje pośród rodziny, a ona jest jego drogą. Każdy zmierza też do rodziny pisanej przez wielkie „R” w domu Ojca. Pomijając fabularną warstwę tej opowieści, o tym jest ta książka. Jest książką o domu z duszą. O tym, co ulotne i o tym, co trwa wiecznie.

Prodoks.pl
PATRONI MEDIALNI XXIV Targów Wydawców Katolickich w Warszawie
Polskie Radio TVP GOŚĆ NIEDZIELNY DEON NIEDZIELA IDZIEMY DO RZECZY WPiS PRZEWODNIK KATOLICKI KAI Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji GŁOS OJCA PIO ŻYCIE DUCHOWE N FRONDAN Miłujcie sięN AGAPEN GŁOS POKOJU PROMYCZEK Egzorcysta FAMILIA GLORIA24 WIARA.PL Wydawnictwo SERAFIN ŚWIĘTY WOJCIECH WYDAWNICTWO TEOLOGIA POLITYCZNA SIECI PRAWDY wPolityce.pl wSieci Historii FRATRIA TAK RODZINIE RÓŻANIEC ANIOŁ STRÓŻ BIBLIOTEKA ANALIZ PODLASIE24.PL Radio Watykańskie Magazyn Literacki KSIAZKI NOTES Wydawniczy RYNEK KSIĄŻKI WIADOMOŚCI KSIĘGARSKIE WYDAWCA STACJA7 WIRTUALNY WYDAWCA      
PARTNERZY XXIV Targów Wydawców Katolickich w Warszawie
  TRAMWAJE WARSZAWSKIE METRO WARSZAWSKIE NARODOWE CENTRUM KULTURY INSTYTUT KSIĄŻKI BIBLIOTEKA NARODOWA MUZEUM NIEPODLEGŁOŚCI Radio Warszawa KATOLICKIE RADIO PODLASIE Radio Niepokalanów Radio GŁOS Caritas Polska POCZTA POLSKA POLREGIO ZAKON MALTAŃSKI EUROPA CHRISTI CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE TARGI HISTORYCZNE Międzynarodowy Festiwal Filmów Niepokalanów SACROEXPO TOYOTA Marki Forum Izb Gospodarczych STOWARZYSZENIE POLSKICH MEDIÓW KONSORCJUM IZB i ORGANIZACJI GOSPODARCZYCH TTG WARSZAWSKA IZBA GOSPODARCZA
     
SPONSORZY XXIV Targów Wydawców Katolickich
  Drukarnia im. Adama Półtawskiego N ARCTIC PAPER N Wydawnictwo JEDNOŚĆ N Drukarnia DRUK-INTRO
SWK.pl powered by WordPress - Unnamed