XXI TARGI

WYDAWCÓW KATOLICKICH • LUBLIN

 

Szanowni Wydawcy!

 

            Serdecznie zapraszam wydawców do wzięcia udziału w XXI Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach od 20 – 22 listopada 2018 r. w Collegium Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Organizatorem Targów jest Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, a współorganizatorem Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

            Lublin, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II to szczególne miejsce na mapie naszego kraju. Uniwersytet obchodzi Jubileusz 100-lecia istnienia.

Nasza Ojczyzna jubileuszowy  rok – 100-lecie odzyskania niepodległości.

            W te szczególne kulturowe wydarzenia związane z Lublinem i naszą Ojczyzną wpisują się nasze – XXI TARGI WYDAWCÓW KATOLICKICH.

 Targi nasze będą trwały tak jak poprzednio 3 dni. Targi będą odbywały się w

WTOREK – ŚRODĘ CZWARTEK 20 22 LISTOPADA 2018.

            Bardzo gorąco zachęcam wydawców do organizowania spotkań autorskich, promocji książek, podpisywanie ich przez autorów, tak, aby program Targów stał się bogaty i atrakcyjny. Tylko spotkania z autorami są w stanie uczynić nasze Targi bardziej medialne jak i realizujące misję. Chciałbym jednak bardzo wyraźnie zaznaczyć, iż wszystkie spotkania promocyjne, autorskie, zarówno te na stoiskach jak i w salach muszą być wcześniej uzgodnione z Organizatorem. Wydawnictwa, które będą organizowały tego typu spotkania na swoich stoiskach, bardzo proszę o nadesłanie informacji o nich do organizatora, celem umieszczenia terminu spotkania w programie Targów.

Większe spotkania autorskie mogą zostać zorganizowane w osobnych salach po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem i władzami uczelni. Rezerwację sal na spotkanie należy realizować poprzez Organizatora.

Mam nadzieję, że Targi jak co roku będą wspaniałą okazją do ewangelizacji, do wymiany doświadczeń i do ukazania dorobku wydawniczego naszych oficyn studentom uczelni, uczestnikom Sympozjum Katechetycznego i mieszkańcom Lublina.

Gorąco zapraszam do wzięcia udziału w XXI TARGACH WYDAWCÓW KATOLICKICH.

Proszę o terminowość i nadsyłanie zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do dnia
22 października 2018 r. na adres korespondencyjny Stowarzyszenia:

STOWARZYSZENIE WYDAWCÓW KATOLICKICH, ks. Roman Szpakowski SDB,

ul. Kawęczyńska 53, 03-775 WARSZAWA.

 

O udziale w Targach decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość wystawców jest ograniczona.

 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich i oczekuję na zgłoszenia.

 

Roman Szpakowski SDB

Prezes Zarządu

Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

ZAŁĄCZNIKI:

Zgłoszenie udziału DOC

Zgłoszenie udziału PDFPATRONI MEDIALNI XXII Targów Wydawców Katolickich w Lublinie
GOŚĆ NIEDZIELNY N NIEDZIELA N IDZIEMY N TVP LUBLIN N RADIO LUBLIN N LubelskaTV N N BIBLIOTEKA ANALIZ N e-KAI N GŁOS KATOLICKI N SIÓDMA DZIEWIĘĆ N RADIO NADZIEJA N NIECODZIENNIK N Magazyn Literacki KSIAZKI N NOTES Wydawniczy N PODLASIE24.PL N KATOLICKIE RADIO PODLASIE N RADIO PLUS N RADIO CENTRUM N KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ N Radio Warszawa N KURIER LUBELSKI N DZIENNIK WSCHODNI N LUBELSKI SERWIS INFORMACYJNY N NASZE MIASTO N RYNEK KSIĄŻKI N WIADOMOŚCI KSIĘGARSKIE N ORSZAK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA N
PARTNERZY Stowarzyszenia Wydawców Katolickich
LUBELSKIE N Drukarnia im. Adama Półtawskiego N Wydawnictwo JEDNOŚĆ N N TOYOTA Marki N N
SWK.pl powered by WordPress - Unnamed