25 Targi Wydawców Katolickich
25 Targi Wydawców Katolickich

Szanowni Wydawcy!

           

            Serdecznie zapraszam wydawców do wzięcia udziału w XVI Kiermaszu – Targach Wydawców Katolickich, który odbędzie się w dniach od 19 – 21 listopada 2013 r. w Kolegium Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Organizatorem Targów jest Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, a współorgani-zatorem Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. 

            Tak, jak w ubiegłym roku, Kiermasz – Targi będzie trwał 3 dni (wtorek, środa, czwartek).   

            Bardzo gorąco zachęcam wydawców do organizowania spotkań autorskich, promocji książek, podpisywanie ich przez autorów, tak aby program kiermaszu stał się bogaty i atrakcyjny. Tylko spotkania z autorami są w stanie uczynić nasze Targi bardziej medialne jak i realizujące misję. Chciałbym jednak bardzo wyraźnie zaznaczyć, iż wszystkie spotkania promocyjne, autorskie, zarówno te na stoiskach jak i w salach muszą być wcześniej uzgodnione z Organizatorem. Wydawnictwa, które będą organizowały tego typu spotkania na swoich stoiskach, bardzo proszę o nadesłanie informacji o nich do organizatora, celem umieszczenia terminu spotkania w programie Kiermaszu.

Większe spotkania autorskie mogą zostać zorganizowane w osobnych salach po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem i władzami uczelni. Rezerwację sal na spotkanie należy realizować poprzez Organizatora.

Mam nadzieję, że Kiermasz – Targi jak co roku będzie wspaniałą okazją do ewangelizacji, do wymiany doświadczeń i do ukazania dorobku wydawniczego naszych oficyn studentom uczelni i mieszkańcom Lublina.

Gorąco zapraszam do wzięcia udziału w XVI KIERMASZU – TARGACH WYDAWCÓW KATOLICKICH.

Proszę o terminowość i nadsyłanie zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do dnia 4 listopada 2013 r. na adres korespondencyjny Stowarzyszenia:

STOWARZYSZENIE WYDAWCÓW KATOLICKICH, ks. Roman Szpakowski SDB,
ul. Kawęczyńska 53, 03-775
WARSZAWA.

 

O udziale w Kiermaszu decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość wystawców jest ograniczona.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich i oczekuję na zgłoszenia.

       ks. Roman Szpakowski SDB

                  Prezes Zarządu

 Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

 

Pliki do pobrania:

Zgloszenie.doc             Zgłoszenie.pdf

 PATRONI MEDIALNI XXI Targów Wydawców Katolickich w Lublinie
GOŚĆ NIEDZIELNY N NIEDZIELA N IDZIEMY N TVP LUBLIN N RADIO LUBLIN N LubelskaTV N N BIBLIOTEKA ANALIZ N KAI N e-KAI N GŁOS KATOLICKI N SIÓDMA DZIEWIĘĆ N RADIO NADZIEJA N NIECODZIENNIK N Magazyn Literacki KSIAZKI N NOTES Wydawniczy N PODLASIE24.PL N KATOLICKIE RADIO PODLASIE N RADIO PLUS N RADIO CENTRUM N KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ N Radio Warszawa N KURIER LUBELSKI N DZIENNIK WSCHODNI N LUBELSKI SERWIS INFORMACYJNY N NASZE MIASTO N RYNEK KSIĄŻKI N WIADOMOŚCI KSIĘGARSKIE N ORSZAK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA N
PARTNERZY Stowarzyszenia Wydawców Katolickich
Drukarnia im. Adama Półtawskiego N Wydawnictwo JEDNOŚĆ N NOWY TYDZIEŃ N Drukarnia DRUK-INTRO N Festiwal Filmów Niepokalanów N N TOYOTA Marki N N
SWK.pl powered by WordPress - Unnamed