XXIV Targi Wydawców Katolickich
XXIV Targi Wydawców Katolickich


Katalog Targów Wydawców Katolickich (PDF)

wtorek, 27 Mar 2007; SWK PL

Jest już dostępny Katalog Targowy XIII Targów Wydawców Katolickich w formie pliku PDF o wielkości 2,7MB. Katalog na 140 stronach zawiera wszystkie szczegółowe informacje o targach i imprezach targowych. Katalog zawiera też dodatkowe informacje, niepublikowane na stronach targowych – prezentacje wszystkich wydawców biorących udział w targach.

Zapraszam do zapoznania się z Katalogiem…

Read this doc on Scribd: Katalog TWK 2007

Szanowni Państwo, Drodzy Wydawcy!

W imieniu Stowarzyszenia Wydawców Katolickich pragnę powitać wszystkich Wystawców i czcigodnych Gości na XIII Targach Wydawców Katolickich.

Serdeczne słowa powitania kieruję w stronę Gościa Honorowego tegorocznych Targów, Stowarzyszenia Mediów Katolickich w Niemczech, skupiającego w swoich szeregach także wydawców katolickich z Austrii i Szwajcarii. Bardzo się cieszę z naszego wspólnego spotkania. Mam nadzieję, że Wasza obecność zaowocuje ubogacającą wymianą informacji i doświadczeń i przyczyni się do rozwijania współpracy naszych wydawnictw.

Witam serdecznie wydawców z Francji, Watykanu i Włoch. Życzę Wam, abyście czuli się tu jak u siebie w domu i na każdym kroku spotykali się z polską gościnnością, a także by Wasza obecność na Targach przyniosła wymierne korzyści w powstawaniu nowych i ciekawych publikacji.

Witam wszystkich autorów. Po raz kolejny staramy się zauważyć i docenić Wasz trud. W tym roku po raz pierwszy nagrodzimy Was statuetkami FENIKS PRO AUTORE. W ten sposób pragniemy podkreślić rolę autorów w powstawaniu publikacji.

Witam także tych wszystkich, którzy mają swój udział w tworzeniu nowych książek, czasopism i multimediów. Wasza praca, często wykonywana w zaciszu wydawniczych biurek, widoczna jest w publikacjach, które możemy podziwiać na targowych stoiskach.

Pragnę powitać pracowników środków przekazu i skierować do nich słowa wdzięczności. To dzięki Państwa zaangażowaniu informacja o Targach, wydawnictwach katolickich i ich ofercie trafi a do szerokiego grona czytelników.

I na koniec pragnę powitać wszystkich goszczących tu czytelników. To właśnie Państwo są motorem naszej pracy. To Państwa miłość do książek i czytania czyni pracę wydawców sensowną i potrzebną.

Wszystkim Wydawcom i Gościom tegorocznych Targów życzę owocnego rozwoju, a Czytelnikom udanych poszukiwań wielu interesujących i wartościowych książek. Wszystkich Państwa już dzisiaj zapraszam na XIV Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach w dniach 28-30 marca 2008 roku.

Ks. Marek Otolski MIC
Prezes Zarządu
Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

Katalog Targów Wydawców Katolickich (PDF)


Komentarze (1) do “Katalog Targów Wydawców Katolickich (PDF)”

  1. 1

    Targi Wydawców Katolickich - komunikaty, informacje » SWK.pl

    […] Katalog Targowy […]PATRONI MEDIALNI XX Targów Wydawców Katolickich w Lublinie
GOŚĆ NIEDZIELNY N NIEDZIELA N IDZIEMY N TVP LUBLIN N RADIO LUBLIN N LubelskaTV N N BIBLIOTEKA ANALIZ N KAI N e-KAI N Magazyn Literacki KSIAZKI N NOTES Wydawniczy N NOWYTYDZIEŃ N PODLASIE24.PL N KATOLICKIE RADIO PODLASIE N RADIO PLUS N RADIO CENTRUM N KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ N Radio Warszawa N KURIER LUBELSKI N DZIENNIK WSCHODNI N LUBELSKI SERWIS INFORMACYJNY N NASZE MIASTO N RYNEK KSIĄŻKI N WIADOMOŚCI KSIĘGARSKIE N ORSZAK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA N
PARTNERZY Stowarzyszenia Wydawców Katolickich
Drukarnia im. Adama Półtawskiego N Wydawnictwo JEDNOŚĆ N Drukarnia DRUK-INTRO N Festiwal Filmów Niepokalanów N KSIĘGARNIA NA MIODOWEJ N N TOYOTA Marki N N
SWK.pl powered by WordPress - Unnamed