Katalog Targów Wydawców Katolickich (PDF)

wtorek, 27 Mar 2007; SWK PL

Jest już dostępny Katalog Targowy XIII Targów Wydawców Katolickich w formie pliku PDF o wielkości 2,7MB. Katalog na 140 stronach zawiera wszystkie szczegółowe informacje o targach i imprezach targowych. Katalog zawiera też dodatkowe informacje, niepublikowane na stronach targowych – prezentacje wszystkich wydawców biorących udział w targach.

Zapraszam do zapoznania się z Katalogiem…

Read this doc on Scribd: Katalog TWK 2007

Szanowni Państwo, Drodzy Wydawcy!

W imieniu Stowarzyszenia Wydawców Katolickich pragnę powitać wszystkich Wystawców i czcigodnych Gości na XIII Targach Wydawców Katolickich.

Serdeczne słowa powitania kieruję w stronę Gościa Honorowego tegorocznych Targów, Stowarzyszenia Mediów Katolickich w Niemczech, skupiającego w swoich szeregach także wydawców katolickich z Austrii i Szwajcarii. Bardzo się cieszę z naszego wspólnego spotkania. Mam nadzieję, że Wasza obecność zaowocuje ubogacającą wymianą informacji i doświadczeń i przyczyni się do rozwijania współpracy naszych wydawnictw.

Witam serdecznie wydawców z Francji, Watykanu i Włoch. Życzę Wam, abyście czuli się tu jak u siebie w domu i na każdym kroku spotykali się z polską gościnnością, a także by Wasza obecność na Targach przyniosła wymierne korzyści w powstawaniu nowych i ciekawych publikacji.

Witam wszystkich autorów. Po raz kolejny staramy się zauważyć i docenić Wasz trud. W tym roku po raz pierwszy nagrodzimy Was statuetkami FENIKS PRO AUTORE. W ten sposób pragniemy podkreślić rolę autorów w powstawaniu publikacji.

Witam także tych wszystkich, którzy mają swój udział w tworzeniu nowych książek, czasopism i multimediów. Wasza praca, często wykonywana w zaciszu wydawniczych biurek, widoczna jest w publikacjach, które możemy podziwiać na targowych stoiskach.

Pragnę powitać pracowników środków przekazu i skierować do nich słowa wdzięczności. To dzięki Państwa zaangażowaniu informacja o Targach, wydawnictwach katolickich i ich ofercie trafi a do szerokiego grona czytelników.

I na koniec pragnę powitać wszystkich goszczących tu czytelników. To właśnie Państwo są motorem naszej pracy. To Państwa miłość do książek i czytania czyni pracę wydawców sensowną i potrzebną.

Wszystkim Wydawcom i Gościom tegorocznych Targów życzę owocnego rozwoju, a Czytelnikom udanych poszukiwań wielu interesujących i wartościowych książek. Wszystkich Państwa już dzisiaj zapraszam na XIV Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach w dniach 28-30 marca 2008 roku.

Ks. Marek Otolski MIC
Prezes Zarządu
Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

Katalog Targów Wydawców Katolickich (PDF)


Komentarze (1) do “Katalog Targów Wydawców Katolickich (PDF)”

  1. 1

    Targi Wydawców Katolickich - komunikaty, informacje » SWK.pl

    […] Katalog Targowy […]
PATRONI MEDIALNI XXIV Targów Wydawców Katolickich w Warszawie
Polskie Radio TVP GOŚĆ NIEDZIELNY DEON NIEDZIELA IDZIEMY DO RZECZY WPiS PRZEWODNIK KATOLICKI KAI Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji GŁOS OJCA PIO ŻYCIE DUCHOWE N FRONDAN Miłujcie sięN AGAPEN GŁOS POKOJU PROMYCZEK Egzorcysta FAMILIA GLORIA24 WIARA.PL Wydawnictwo SERAFIN ŚWIĘTY WOJCIECH WYDAWNICTWO TEOLOGIA POLITYCZNA SIECI PRAWDY wPolityce.pl wSieci Historii FRATRIA TAK RODZINIE RÓŻANIEC ANIOŁ STRÓŻ BIBLIOTEKA ANALIZ PODLASIE24.PL Radio Watykańskie Magazyn Literacki KSIAZKI NOTES Wydawniczy RYNEK KSIĄŻKI WIADOMOŚCI KSIĘGARSKIE WYDAWCA STACJA7 WIRTUALNY WYDAWCA      
PARTNERZY XXIV Targów Wydawców Katolickich w Warszawie
  TRAMWAJE WARSZAWSKIE METRO WARSZAWSKIE NARODOWE CENTRUM KULTURY INSTYTUT KSIĄŻKI BIBLIOTEKA NARODOWA MUZEUM NIEPODLEGŁOŚCI Radio Warszawa KATOLICKIE RADIO PODLASIE Radio Niepokalanów Radio GŁOS Caritas Polska POCZTA POLSKA POLREGIO ZAKON MALTAŃSKI EUROPA CHRISTI CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE TARGI HISTORYCZNE Międzynarodowy Festiwal Filmów Niepokalanów SACROEXPO TOYOTA Marki Forum Izb Gospodarczych STOWARZYSZENIE POLSKICH MEDIÓW KONSORCJUM IZB i ORGANIZACJI GOSPODARCZYCH TTG WARSZAWSKA IZBA GOSPODARCZA
     
SPONSORZY XXIV Targów Wydawców Katolickich
  Drukarnia im. Adama Półtawskiego N ARCTIC PAPER N Wydawnictwo JEDNOŚĆ N Drukarnia DRUK-INTRO
SWK.pl powered by WordPress - Unnamed